Skip Navigation or Skip to Content

Prikkelend cyberontbijt in Zutphen

13 oktober 2025
1 min leestijd

In de Week van de Veiligheid leerden zo'n 30 Zutphense ondernemers hoe ze hun bedrijf konden beschermen tegen cybercriminelen, terwijl ze ondertussen hun broodje oppeuzelden. Waarom het prikkelende cyberontbijt op 7 oktober? Cyberdreigingen nemen toe, maar met de juiste kennis kun je je bedrijf weerbaarder maken.

Tijdens het ontbijt, georganiseerd door Parkmanagement Zutphen, kregen de ondernemers een live hackdemonstratie van RedTeam Cybersecurity en praktische beveiligingstips en waardevolle inzichten van de politie. Burgemeester Wimar Jaeger heette iedereen welkom om 7.30 uur en benadrukte het belang van criminaliteitspreventie.

burgemeester Wimar Jaeger van Zutphen tijdens het cyberontbijt Zutphen
zutphen cyberontbijt oktober 2025
zutphen cyberontbijt redteam

Nodig?

Is het in jouw woon- of vestigingsplaats ook nodig om aandacht te schenken aan cybercrime? Zijn er bijvoorbeeld aanvallen geweest bij jou of de buurman? Denkt het merendeel van je collega-ondernemers: Dat overkomt mij écht niet hoor!

Neem dan contact met ons op. We verzorgen graag een bijeenkomst of presentatie, bijvoorbeeld in samenwerking met de gemeente of ondernemersvereniging!

Contact met ons